Specialni Lekarna Česká speciální online lékárna
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Nákupní vozík: Kč 0.00
Rychlé dodání pro všechny objednávky

Jak objednávat

Objednané zboží vyšleme obvykle ještě v den objednání k vám domů. Zásilka vám přijde do několika dnů nebo do dvou až třech týdnů v závislosti na výběru možnosti dopravy od zadání objednání. Záleží nám na vaší diskrétnosti a anonymitě proto balíčky zasíláme s největší diskrétností a opatrností. Balení by mělo obsahovat vše potřebné. V případě jakýchkoliv nejasností, či nesrovnalostí se obraťte na naší podporu, kterou můžete kontaktovat pomocí mailu, nebo formuláře. Dopravní služby jezdí kamkoliv po celé České Republice. Balíček si můžete nechat zaslat jak do ruky, tak do zásilkovny, nebo na nejbližší poštu.

Je zde jakýkoliv limit nákupu?

Na naší stránce žádný limit nenajde. Avšak vždy dbejte na to, abyste si pořádně prostudovali příbalový leták a nepřekračovali dávky. Překročením se zbytečně vystavíte riziku a ke kýženému efektu vám to nepomůže.

Musí se zákazník zaregistrovat, aby mohl provést platbu? V zásadě není registrace nutná. Po první objednávce dostanete na specialnilekarna.com přihlašovací údaje a fakturační údaje, které budete moci využít při příští objednávce. Tímto si můžete ušetřit čas vyplňováním.

Jak objednat online?

Uživatel si nejdříve vybere požadovaný produkt a vloží ho do přepravního košíků. Poté přejde na stránku pokladny a zadá osobní a fakturační údaje potřebné k doručení (jméno, příjmení, adresa, město, PSČ, země, telefon, způsob dopravy) a vybere si způsob platby. Platit můžete pomocí Visa, MasterCard, AmEx (American Express).

Neobdržel jsem potvrzení objednávky. Co teď?

V případě, že jste neobdrželi potvrzení na emailovou adresu, tak zkontrolujte adresář SPAM. Většinou zde objednávku naleznete. Poté doporučujeme přidat náš e-mail mezi výjimky, abyste příště zprávu obdrželi v normálním adresáři. V případě, že jste nic nenalezli ani ve SPAMu, tak zkuste vydržet alespoň deset minut. Pokud ani po této chvíli nic neobjevíte, tak se obraťte na naší zákaznickou podporu.

Co mám dělat, jestliže byla objednávka zamítnuta?

Zákazník by měl v první řadě zkontrolovat dostupný zůstatek na kreditní kartě, nebo se obrátit na svého bankovní operátora, aby zahájil online transakci s touto platební kartou. Doporučuje se aktualizovat účet a kontaktovat doménu specialnilekarna.com znovu a dokončit platbu. Alternativně může na webu zadat novou objednávku pomocí jiné kreditní karty a dokončit platbu vyplněním povinných polí.

Může být objednávka zrušena?

Ano může být zrušena před odesláním zákazníkovi.

Zapomněl jsem své přihlašovací heslo. Co teď?

Pokud uživatel zapomněl své heslo, tak klikne na přihlašovací stránce, že zapomněl heslo a zde zadá svou emailovou adresu. Nové heslo bude zasláno obratem. S dalšími případnými problémy s přihlášením se můžete obrátit na podporu.

Neměl bych se před pořízením poradit s lékařem?

Naprosto všechny léky byly důkladně testovány a byla potvrzena jejich zdravotní nezávažnost. Léky využívá tisíce mužů po celém světě a jen hrstka z nich si stěžovala na vedlejší účinky. Pro nákup produktů na našem webu tedy nepotřebujete předpis.

S doktorem byste se měli poradit pouze v případě, že máte některou z uvedených závažných nemocí. Mezi tyto nemoci patří: AIDS/HIV, problémy se srdcem, zvýšený tlak, nebo nemocné játra. Aplikací těchto léků byste se mohli zbytečně dostat do úzkých. Pokud se chcete této návštěvě vyhnout, tak si pozorně přečtěte příbalový leták a v žádném případě nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nicméně, máte-li jakékoli pochybnosti o tom, zda můžete užívat léky, promluvte si se svým lékařem.

Jak mi zajistíte anonymitu?

Věříme, že anonymita je velmi důležitá a proto jsme vymysleli řešení. Tablety a krabičky balíme do neprůhledných balíků a nelepíme je reklama. Je zde vidět jen adrese odesílatele a adrese příjemce. Tak nikdo nepozná, co se ukrývá uvnitř. Tímto řešením dodáváme naším zákazníkům jistotu a pohodlí, které jinde budete těžko hledat.

Kdy bude moje karta účtována za částku nákupu?

Ihned na konci nákupu produktu bude částka za vybrané produkty odečtena ze zůstatku na kartě. Pokud jste tuto možnost aktivovali, obvykle vám oznámení také přijde okamžitě.

Můj účet