Specialni Lekarna Česká speciální online lékárna
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Nákupní vozík: Kč 0.00
Rychlé dodání pro všechny objednávky

FAQ

Co je to erektilní dysfunkce?

Je to porucha erekce, neboli neschopnost udržet penis v dostatečně tuhém a ztopořeném stavu po dost dlouhou dobu, aby byl pohlavní styk uspokojivý pro obě pohlaví. Tento jev je velmi častý u mužů starších 50 let a této skupiny se vyskytuje téměř u poloviny populace planety, ale také i u mladších pánů. Neschopnost tohoto dosáhnout je ve většině případů způsobeno vysokým tlakem, či nadměrným stresem. Před užíváním léků je doporučeno si nejprve uvědomit, zda se jedná o výkyv ve výkonu, nebo je nekvalita na denním pořádku. Pokud již nějaký ten pátek nepodáváte kvalitní výkony, tak v naší online lékárně zaručeně najdete funkční léky přímo pro vás.

Jak léky na erektilní dysfunkci působí?

Tabletky obsahují buďto Sildenafil, Tadalafil, či Vardenafil. Tyto látky zvýší krevní přítok do topořivých těles. Musí také dojít k erotické stimulaci, která vše rozjede. Tablety mají rapidní rychlí nástup a začnou účinkovat asi po půl hodině.

Jaká varianta je pro mne vhodná?

Všechny naše léčiva byly otestovány laboratořemi a testy prokázali jejich funkčnost, takže se nemusíte bát, že koupíte zajíce v pytli. Dalo by se říci, že všechno co prodáváme má stejné účinky a liší se jen minimálně. Cenově jsou také podobné. Můžete například vyzkoušet oblíbenou Viagru, či nový Kamagra gel, který nemusíte zapíjet a stačí ho jen vycucat, takže do akce zbytečně nenoste flašku s vodou.

Máte také něco pro ženy?

Ano novinkou na trhu je produkt se jménem Lovegra. Tento lék zlepšuje milostný život ženám, které mají problém se vzrušením. Účinná látka účinkuje na citlivé orgány a dělá je citlivějšími a díky tomu bude mít žena ve svém orgánu více citu a obecně kontakt více procítí a vše si užije, jakoby nikdy předtím žádné problémy neměla.

Kdy mohu očekávat požadovaný výsledek?

Většina tablet funguje do 30-60 minutek, avšak k erekci je nutné, aby došlo sexuálnímu vzrušení. Nezapomeňte dodržovat správné dávkování.

Jak dlouho efekty léku vydrží?

Naprostá většina produktů udrží váš pyj v pozoru mnoho hodin a ty nejlepší a rekordní léčivo udrží erekci (Cialis/tadalafil) až 36 hodin, takže se nikam nepospíchejte. Pak si budete moci užívat hrátek se svou milou vícekrát. Pro nejlepší působení je doporučené před stykem nepít žádný alkohol, či užití drog a vyhnout se tučnému jídlu, které zpomaluje nástup léků.

Mohou tyto léky úplně vyléčit nemoc?

Výrobky poskytují symptomatický účinek, ale některým šťastným zákazníkům tyto léky nemoc vyléčili. Na toto onemocnění je nejlepší komplexní přístup. Je doporučeno se méně stresovat a všeobecně se více hýbat. Je dobré mít zdravé sebevědomí, které vám v posteli jedině napomůže. Ti, kteří zvolili komplexnější přístup mají lepší výsledky a po čase se léků zbaví úplně, vzato ti, kteří k problému nijak nepřistupují bez léků nemohou mít nadále sex a jsou na nich závislí.

Mohou mít léky vedlejší účinky?

Ve většině případů k nežádoucím efektům nedochází, avšak někteří lidé jsou k nim více náchylní. Mezi tyto účinky může patřit např.: svědění kůže, točení hlavy, bolest hlavy, či mravenčení v konečcích prstů. Lékům by se měli je třeba brát opatrně nebo vyhnout pacienty HIV/AIDS a lidé s vysokým tlakem, či problémy se srdcem. Tito lidé by byli k účinkům náchylnější a proto jejich aplikace je nedoporučená v některých případech. Pokud si nejste jistí, zda chcete aplikovat tuto léčbu, tak se zeptejte vašeho doktora, který vám zaručeně poradí.

Proč jsou generika levnější než originální léky?

Generikum je levnější, protože zde neplatíte za značku, ale jen za účinnou látku, která je obsažená v lécích. Generičtí výrobci léčiv nevynakládají peníze na výzkum a vývoj, četné testy na zvířatech a lidech a drahou reklamu. Používají pouze dobře prověřený a dobře známý farmaceutický přípravek.

Je nutné mít lék předepsaný lékařem?

Náš obchod pracuje naprosto bez předpisu, takže se vyhnete návštěvě lékaře a zůstanete tak v anonymitě a diskrétnosti.

Jsou nějaké slevy?

Ano slevy poskytujeme v různých sezónách a svým zákazníkům nabízíme různé slevové balíčky, které jsou velice výhodné. Pokud chcete sledovat tyto slevy, akce a nové produkty, tak se zaregistrujte. Budete dostávat náš newsletter, který vám bude chodit na e-mail. Obsahuje zlevnění, novinky atd.

Jak u vás objednávat?

Objednávání je u nás jednoduché. Vyberete si produkt, který se zalíbil vašemu oku a vložíte ho do virtuálního košíčku. Přejdete na stránku, kde vyplníte údaje, jako je vaše celé jméno, adrese, poštovní směrovací číslo, telefonní číslo, způsob dopravy a dále způsob platby. Přijímáme všechny druhy populárních platebních karet. Objednávka by měla být poslána nejrychleji do tří pracovních dnů a v nejkrajnějších případech dorazí do 21 dnů, ale obvykle se jedná o maximálně deset dní. Existuje možnost rychlého doručení - až 7 dní.

Mohu s vámi výběr konzultovat?

Specialnilekarna.com konzultaci bohužel neposkytuje. Avšak jakýkoli léky jsou účinný, funkční a odzkoušené stovkami zákazníků, kteří jsou spokojení a rádi se k nám vrací pro nové produkty. Pokud máte špatné cévy, slabé prokrvování, slabý, či vysoký tlak, tak se vždy před aplikací léků raději poraďte s vaším obvodním lékařem a obeznamte ho s vaší situací.

Jak mohu léčení skladovat?

Každé naše léky jsou zabalené do krabiček, takže není potřebná žádná extra péče a nemusíte se bát, že by se s nimi něco stalo. Léky nevystavujte slunci. Uchovávejte tablety na chladném a temném místě. Pro více informací si prostudujte příbalový leták, kde najdete více informací.

Jak mi zajistíte anonymitu?

Diskrétnost svým klientům zajišťujeme tak, že nebalíme balení žádnými polepi, aby nevzniklo zbytečné faux pas. Tímto způsobem nikdo kromě vás neví co se ukrývá uvnitř a vy se tak vyhnete posměškům a úšklebkům okolních nechápajících.

Jak je to u vás s poštovným?

Cena se liší podle zvoleného dopravce a podle toho, zda-li zvolíte expresní dodání, či normální. Pokud zákazník objedná za více než 5 tisíc korun, tak bude jeho poštovné zdarma.

Co když mi balíček nepřišel?

V poslední době je o naše léky veliký zájem a proto se občas může stát, že je má objednávka menší zpoždění. Standardní objednávce trvá nejdéle dodávka tři týdny a expresní maximálně sedm dní. Pokud dodávka i po této době nedošla, tak se prosím obraťte na dopravce, kterého jste si vybrali, v nejhorších případech se můžete obrátit na naší podporu, která s vámi vše ráda vyřeší a pomůže. Získat pomoc můžete na našem e-mailu, či online formuláři, který najdete na naší webové stránce.

Na co si dát pozor?

Určitě léky neberte, pokud se léčíte s kardiovaskulárními nemoci, nebo pokud užíváte antivirová léčiva používaná k léčbě virů lidské imunodeficience (HIV), protože mohou vstoupit do nežádoucí interakce s inhibitorem PDE5. Příjem je možný, ale po konzultaci s lékařem a odpovídající úpravě dávkování / načasování. Vystavili byste se zbytečnému nebezpečí. Dále neužívejte tabletky s alkoholem, či drogami. Před sexuálním stykem se vyvarujte těžším, mastným a tučným pokrmům, které zpomalují účinek tabletek.

Kombinace potenciátorů s alkoholickými nápoji se obvykle nedoporučuje (vzhledem ke zvýšenému riziku nežádoucích účinků), s výjimkou Vardenafilu (Levitra). Navzdory tomu, hlavní věcí je nepít alkohol ve velkém množství.

Sečteno a podtrženo

V tomto FAQ jsme se pokusili dát odpovědi na nejčastější a relevantní otázky. Pokud jste nenašli řešení pro vaši otázku, neváhejte kontaktovat náš tým podpory.

Napište na naší zákaznickou pomoc, kterou získáte díky našeho e-mailu, či na online formuláři, který naleznete na našem webu. Uveďte veškeré vaše údaje, jako je váš e-mail a hlavně kód objednávky.

Můj účet