Specialni Lekarna Česká speciální online lékárna
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Nákupní vozík: Kč 0.00
Rychlé dodání pro všechny objednávky

Doprava a doručení

Objednávku u nás vyřídíte hravě, rychle a jednoduše. Poté co obdržíme vaší objednávku vám obratem zašleme zprávu emailem. Pokud oznámení o potvrzení nepřijde zkontrolujte schránku SPAMu. Zpracování balíku trvá 24 až 72 hodin a poté ho odesíláme pomocí vaší vybrané dodávkové služby.

Vaší zásilku budete moci sledovat po celou dobu online pomocí https://www.17track.net/. V přiloženém emailu obdržíte číslo objednávky, které vložíte do vyhledávače. Zásilku si můžete objednat přímo do vašich rukou a bez prozrazení. Naše balíčky nelepíme reklamami, takže nebudete vyzrazeni. Máme více platebních možností, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější.

Časté otázky:

Jaký je termín dodání?

Běžné nebo standardní doručení trvá 7 až 21 dní po odeslání objednávky. Expresní doručení trvá 5 až 7 dní po odeslání objednávky. V případě, že objednávka nebyla doručena do pěti až sedmi dnů, je docela možné, že se vyskytl problém s adresou cíle. Například byste mohli nesprávně uvést svou adresu, proto ji před potvrzením objednávky dvakrát zkontrolujte (můžete jej také znovu zkontrolovat v e-mailu s potvrzením objednávky). V takovém případě musíte kontaktovat doručovací službu a zjistit důvod. Podívejte se na webové stránky své doručovací služby a zjistěte jejich kontakty.

Jak sledovat vaši objednávku?

Moderní technologie umožňují sledovat zásilky pomocí specializovaných internetových služeb. Vaší zásilku budete moci sledovat po celou dobu online pomocí https://www.17track.net/. Vaše sledovací číslo bude aktivováno do 24/48 hodin po obdržení e-mailu, který potvrdí odeslání vaší zásilky. Z toho důvodu, pokud tyto informace nevidíte ihned po potvrzení, zkuste to znovu za den nebo dva. V emailu dostanete číslo objednávky, které zadáte do vyhledávače.

Může vaše lékárna doručit velké zásilky?

Naše zákazníka nechceme nijak limitovat a proto objednávejte bez omezení. Velké objednávky mohou být zasílány ve více balíčcích (pro bezpečnou přepravu).

Je možné doručení zdarma?

Cena za dopravu se může lišit avšak pokud objednáte zboží za více než 5000 Kč (odpovídá 200 EUR), tak budete mít u nás dopravu úplně zadarmo. Tuto výhodu využívá mnoho našich klientů, protože rádi nakupují do budoucna.

Přišel mi dopis o zaplacení cla. Co dělat?

Pokud vám přišel dokument o placení cla, tak ho za žádných okolností neplaťte. Dokument ofoťte a zašlete ho na naší zákaznickou podporu, s vašimi údaji, číslem objednávkou a my to s vámi co nejrychleji vyřešíme a pošleme vám zboží zpět.

Co s poškozeným zbožím?

V ojedinělých případech se vyskytne závada a dojde ke škodě na zboží. Za nepříjemnosti se moc omlouváme. Naše sklady jsou špičkové a nestává se často, že by chyba byla na naší straně. Většinou za chybu může dopravní služba. V tomto případě zboží vyfoťte a odešlete nám fotografii, či video na náš e-mail. Prosím pokuste se, aby kvalita média byla co nejlepší. Vše vyhodnotíme v nejrychlejším časovém úseku a dáme vám vědět. V případě viditelného poškození, které by zabránilo užívání léčiv, získáte stejný produkt naprosto zdarma i s dopravou, takže se nemáte čeho obávat.

Mohu zrušit svou objednávku?

Ano, vaší objednávku lze anulovat, ale lze tak pouze předtím, než vaší objednávku předáme dopravci. Jednejte prosím tak co nejrychleji. Pošlete mail, či pomocí online formuláře a kontaktujte nás. Vložte své údaje a číslo objednávky.

Bojím se, že ztratím anonymitu. Jaké záruky poskytujete?

Naším klientům a zákazníkům anonymitu a diskrétnost poskytujeme nepolepenými balíčky, jejíž obsah je tímto skryt. Zároveň nikomu neposkytujeme vaše údaje. U nás jsou zabezpečené a dobře zašifrované. Sloužili jsme mnoha klientům a nikdo neměl stížnosti.

Máte jakékoliv dotazy, či nejasnosti?

Obraťte se na zákaznický servis, kde vám se vším rádi poradí a vysvětlí. Kontaktovat nás můžete na emailové adrese, či skrze formuláře, který najdete na našem portále. Doporučujeme přiložit číslo objednávky, abyste podpoře vše usnadnili. Celý proces bude svižnější, jednodušší a rychlejší.

Naším hlavním cílem je poskytnout všem našim zákazníkům co nejdříve přátelskou a profesionální reakci a zajistit bezpečné doručení.

Můj účet